Inzerát na prodej bytu – Praha – Háje, Hekrova 814

Dovolujeme si vám nabídnout k prodeji krásný světlý byt 3+1/L/S o výměře 70,5 m2 v 6. nejvyšším patře bytového domu v Hekrově ulici na Praze 11.

Byt je v osobním vlastnictví a prošel kompletní rekonstrukcí, nabízí se částečně zařízený. Manželka si při rekonstrukci dala záležet na každém detailu z hlediska praktičnosti, proto zde najdete mnoho chytrých úložných prostor (komoru, šatnu, vestavné skříně, zabudovanou pračku i sušičku), ale dbala současně i na nápaditost designu (hvězdné nebe v koupelně, LED osvětlení kuchyňské linky, nerezové podomítkové baterie). Zároveň pro nás bylo důležité vykouzlit útulný domov, proto jsou podlahy obytných místností i většina nábytku z masivního dřeva, které vhodně doplňuje dlažba a obklady a výmalba v decentních přírodních tónech. Byt má pouze jednoho přímého souseda, což zaručuje absolutní klid. K bytu náleží sklepní kóje 1 m2 a za 2 000 Kč/ročně je k němu pronajatý sklep velikosti 16,7 m2 na dobu neurčitou, smlouvu převedeme na nového majitele. Dispoziční řešení a orientace jednotlivých místností je patrná z přiloženého půdorysu.

Samotný dům právě prochází kompletní revitalizací, hotová je výměna oken, zateplení střechy, rekonstrukce společných prostor, vstupy na čip. Právě probíhá zateplení obvodového pláště a rekonstrukce lodžií (včetně nového zábradlí, dlažby, zasklení, osvětlení, zásuvek, screenové rolety) a instalace venkovních žaluzií před jižní okna. Odsouhlasena byla i instalace kamerového systému vně i uvnitř domu. Z vybavení domu vás dále potěší uzamykatelná kolárna/kočárkárna, společná sušárna, prostorný výtah s hloubkou 2 m. Velkým benefitem domu je jeho umístění na okraji zástavby v přímém sousedství Hostivařského lesoparku, kam vejdete přímo ze zadního vchodu.

Byt nabízíme za 6 950 000,-Kč – cena je k jednání. Ušetříme-li při přímém a rychlém jednání za účast realitní kanceláře, rozhodně jsme ochotni jít s cenou dolů.

Jakékoli dotazy rádi zodpovíme na mailu peta.hospudka@seznam.cz či telefonu 608 082 307.

Prohlídka je po domluvě možná kdykoli. Budeme se na vás těšit😊

Jankůjovi

Půdorys bytu (odkaz na pdf)

FOTOGALERIE BYTU